Paraf para yağmuru kampanyası 55 TL hediye 21 Ekim – 22 Kasım

 • 22 Ekim 2016
Paraf para yağmuru kampanyası 55 TL hediye 21 Ekim – 22 Kasım

Paraf kredi kartı sahiplerine özel paraf para yağmuru kampanyası kapsamında 55 TL hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 21 Ekim – 22 Kasım 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde market ve akaryakıt sektörleri haricinde tüm poslardan yapacağınız 50 TL ve üzeri birinci alışverişte 1 TL, ikinci alışverişte 2 TL, üçüncü alışveriş ve her gün sırasına göre TL kazanarak toplamda 55 TL paraf para kazanacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “YAGMUR” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Harcamaların mutlaka kayıt olduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyadan geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Aynı gün içinde yapılan 50 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanya dahilindedir.
 • Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir. Ancak Parafly Seyahat Hattından ve www.paraflytravel.com dan katlı olarak kullanılamayacaktır.
 • Kazanılan ParafParalar Avans Parafpara kullanımından kaynaklı eksi puan bakiyesini kapatmaz. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez. Eksi puan bakiyesinde olan kartlar da Paraf işyerlerinde bu kampanyadan kazandıkları ParafParaları kullanabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde kazanılan ParafParaların kampanya dönemi içerisinde kullanılması gerekmektedir.
 • Ödül kazanımları SMS’le bildirilecektir. Paraf POS’larından yapılan işlemlerde ödül kazanımları slip üzerinde de yer almaktadır.
 • Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Bir müşteri asıl ve ek kartlarıyla kampanyaya sadece bir kez katılabilir. Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara 55 TL dir.
 • Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.
 • ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kredi kartından verilen düzenli ödeme talimatları, fatura ödemeleri ve kira-eğitim-aidat ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 05.12.2016 saat 23:59 olup kullanılmayan ParafParalar 06.12.2016 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan ParafParalar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
  ParafPara kazanımı:
  İşlem yapılan Farklı GünParafPara Kazanımı
  1. gün1 TL
  2. gün2 TL
  3. gün3 TL
  4. gün4 TL
  5. gün5 TL
  6. gün6 TL
  7. gün7 TL
  8. gün8 TL
  9.gün9 TL
  10. gün10 TL
  Toplam55 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım.akaryakıt ve market hariç bu kampanyada

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Akşam detaylarda yoktu sonradan eklenmiş. Paraf iyice saçmalamaya başladı.

 3. ilhan dedi ki:

  Axses’e davam helal olsun kampanya dedigin boyle olur

 4. Anonim dedi ki:

  Paraf biraz axess ten örnek alsın.market yok akaryakıt yok.

 5. kampanyaci dedi ki:

  paraf ıyıce sacmalamaya basladı,kampanyalarda sureklı olarak market ve akaryakıt harıc dıyorlar,ayrıca bu puan kazanma sartları kımın aklına gelıyor.cok mu dusunuyorlar boyle sacma bır arıtmetık bulmak ıcın

 6. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn paraf yaksitli a v kampanyası patlattı
  Kampanyalar birleştirilebilir

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Siteye ekliyorum, bilgi için teşekkürler.

 8. kampanya delisi dedi ki:

  puanlar alışverinten sonraki gün hemen yükleniyor mu yoksa kampanya bitiminde mi yüklenecek bilgisi olan var mı ?

 9. Yusuf dedi ki:

  Nesrin hani bu kampanya ve diger paraf taksitli kampanya ile birlestirirsek ikisinden puan paraf kazanirmiyiz

 10. AY dedi ki:

  yusuf bey: 21 Ekim – 22 Kasım 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde market ve akaryakıt sektörleri haricinde tüm poslardan yapacağınız 50 TL ve üzeri dediğinden ikisinden de kazanırsınız ayrıca halkbankın web sitesinden mevcut olan kampanyalarımdan da kontrol edip günceli görebilirsiniz

BİR YORUM YAZ