Paraf parfly kredi kartı giyim kampanyası 100 TL indirim

 • 11 Ekim 2016
Paraf parfly kredi kartı giyim kampanyası 100 TL indirim

Paraf ve Parafly kredi kartı sahipleri bu ay 11 Ekim -11 Kasım tarihleri arasında yapacakları giyim alışverişleri tutarının küsüratlarını ödemeyecek. 100 TL ve üzeri giyim sektöründeki tüm iş yerlerinden yapılacak harcama örneğin 125 TL ise 5 TL, 249 TL ise 9 TL indirim yapılacak. Toplamda 100 TL indirim kazanılabilecek.

Kampanyaya katılımı için GİYİM yazıp kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmelidir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
Kampanyaya sadece giyim sektörü dahil olup, optik, saat ve ev tekstilinde yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır. Aynı gün farklı işyerinden yapılan harcamaların tümü kampanyaya dahildir.
Bir müşterinin tek işleminden kazanacağı indirim tutarı 9,99 TL ile, kampanya boyunca toplamda kazanacağı indirim tutarı 100 TL ile sınırlıdır
Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahil olup Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
Sanal POS tan yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya süresince verilecek indirim tutarı toplam 275.000 TL ile sınırlı olup, kampanya maliyeti bu tutara ulaştığında kampanya sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. parafakarsi dedi ki:

  cok sacma bir kampanya,her ay her ay giyim alışverişleri yapacak kadar zengin değiliz.

 2. hikmet dedi ki:

  parafakarsı market alışverişinede ındırım yapıyolar her ay hemde kusuratı almıyor

 3. murat dedi ki:

  Hiç bi cazibesi yok böyle kampanya mi olur

 4. Anonim dedi ki:

  Gercekten de çok saçma.diyelim ki 191tl lik bir ayakkabi aldik. Puan=1tl. Harca harca bitmez. Dense ki kurum farketmez veya 100tl ye 10tl veya %10 neyse

 5. Anonim dedi ki:

  191 tl nin 2 lirasını peşin ödersiniz 189 tlsini karttan geçersiniz 9 tl indirim olur yada 110 tlnin 1 tlsi Nakit 109 tlsi. Kartla(:

BİR YORUM YAZ