Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf peşin harcamanıza 3 taksit kampanyası 1 Kasım-31 Aralık 2018

  Paraf peşin harcamanıza 3 taksit kampanyası 1 Kasım-31 Aralık 2018

  Paraf kredi kartı sahipleri giyim, ayakkabı, aksesuar sektöründeki iş yerlerinden yapacakları 50 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerini ücretsiz ve faizsiz 3 taksitle ödeyebilirsiniz. Kampanya 1 Kasım-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanya ayrıntıları

  • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce GİYİM yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya sadece giyim, ayakkabı, aksesuar sektöründe yapılan peşin işlemler dahildir.
  • Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
  • Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  • Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
  • Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.