Paraf taksitle cep telefonu kampanyası aylık %1.17 faiz

 • 03 Şubat 2017
Paraf taksitle cep telefonu kampanyası aylık %1.17 faiz
Paraf kredi kartı sahipleri elektronik sektöründen yapacakları peşin alışverişleri aylık %1.17 faiz oranı ile taksitlendirebilecek. Elektronik sektöründeki sitelerden cep telefonu alarak kampanya kapsamında 6 taksitle ödeme yapabilirsiniz.
Kampanya Ayrıntıları
 • Paraf üye işyeri olsun veya olmasın elektronik sektöründe yurt içinde yapılan peşin harcamalar %1,17 faiz oranı ile taksitlendirilecektir.
 • %1,17 faiz oranı sadece elektronik sektöründe yapılan 3 ve 6 taksitteki sonradan taksitlendirme işlemlerinde geçerlidir.
 • Elektronik sektörü dışında yapılan sonradan taksitlendirme işlemlerinde %1,81 faiz oranı geçerli olacaktır.
 • Dönem içine yansımış ancak ekstreleşmemiş tek çekim satış işlemleri, Halkbank İnternet Şubenizde Kredi Kartları bölümünden veya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog aracılığıyla taksitlendirilebilir.
 • Taksitlendirilebilecek minimum tutar 50 TL, maksimum tutar 30.000 TL’dir.
 • Sanal POS üzerinden gerçekleşen işlemler uygulamaya dahildir.
 • Herhangi bir kampanyadan yararlanmış işlemler (erteleme, + taksit) taksitlendirilmeyecektir.
 • Sonradan taksitlendirme talimatı, talimatın verildiği aynı gün içinde iptal edilebilir. Sonradan Taksitlendirme uygulaması kapsamında taksitlendirme talebi iptal edilen bir işlemin yeniden taksitlendirilmesi sonraki gün olabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Emre dedi ki:

  Nesrin hanim cep telefonu slisverisini elektronik olarak gormuyor.ben daha once denemistim taksit olmuyor sonradan.tahminim taksit yasakli oldugu bir sekilde belirtiliyor bankaya

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  n11, gittigidiyor elektronik olarak görünüyor. Daha önce bu sitelerden telefon alıp taksitlendirenler oldu.

 3. Anonim dedi ki:

  Bankaya sordum, alışverişin sektör kodu Telekominikasyon değil Elektronik geçmesi gerekiyormuş.Alışveriş sitesine göre değişebiliyor..Hepsi Burada ve Vatan dan alıp taksit yaptıran arkadaş var mı ?

 4. Tuncay dedi ki:

  Banka ile görüştüm.Alışverişin sektör kodu Elektronik olması gerekiyormuş.Telekominikasyon geçerse taksit yapmıyor.Onu nasıl ayırt edeceğiz bilemiyorum.Vatan yada Hepsi Burada dan alışveriş yapıp taksit yapan arkadaş varsa burada duyurursa memnun olurum.

 5. Anonim dedi ki:

  güzel bilgiler ve kampanyalar sunan site

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Saygılı, seviyeli, bilinçli ziyaretçilerin olduğu bir site :)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.