Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf ticari kart elektronik kampanyası 1– 31 Temmuz 2021

  • 06 Temmuz 2021
Paraf ticari kart elektronik kampanyası 1– 31 Temmuz 2021

Ticari kredi kartı kampanyaları pek yapılmaz. Paraf ticari kart olarak Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ ve Eczacı Paraf KOBİ ile elektronik sektöründen yapacağınız 1500 TL üzeri her harcamada 50 TL olmak üzere toplamda 100 TL paraf para hediye ediyor.

Kampanya Ayrıntıları
1 – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında elektronik sektöründe; Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ ve Eczacı Paraf KOBİ ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız her 1.500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, toplamda 100 TL ParafPara verilecektir.
Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 100 TL’dir.
Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce “FIRSAT” veya “FIRSAT” boşluk kartın son 6 hanesini yazıp 3404’e gönderilmesi veya Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklaması gerekmektedir.
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
Alışverişlerin mutlaka kayıt olduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyadan geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasınınn sorumluluğu iş yerine aittir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Aynı gün farklı işyerinde yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
Halkbank ticari POS’larından yapılan harcamalar kampanyaya dahildir. Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir.
Kampanyada sadece Paraf Business, Paraf Esnaf, Eczacı Paraf KOBİ ve Paraf KOBİ ticari kredi kartları geçerlidir.
Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ veya Eczacı Paraf KOBİ kartları kampanyaya dahil olur. Hedefe ulaşılan işlem hangi kart ile yapılırsa ödül ParafPara o karta yansıtılmaktadır.
Sanal kredi kartları, bireysel kredi kartları ve diğer ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Bireysel ve ticari banka kartları kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.
Kazanılan ParafPara tutarları, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.
Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15.08.2021 21:59 olup kullanılmayan ParafParalar 16.08.2020 tarihinde geri alınacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x