Paraf tüm iş yerlerinde 75 TL paraf para hediye 1-30 Eylül 2016

 • 01 Eylül 2016
Paraf tüm iş yerlerinde 75 TL paraf para hediye 1-30 Eylül 2016

Paraf kredi kartı sahiplerine özel Eylül kampanyasında market ve akaryakıt haricinde tüm sektörlerde ve sanal alışverişlerden yapacağınız 4. 50 TL ve üzeri harcama sonrasında yapacağınız her 50 TL alışverişte 5 TL paraf para hediye edilecektir. Kampanya süresince toplamda 75 TL paraf para kazanabilirsiniz. Harcamalar farklı günlerde yapılmak zorundadır.

Toplamda 19 adet alışverişte 75 TL kazanacaksınız.

 

Alışveriş öncesi “EYLÜL” yazıp 3404’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep Telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir.

Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir.

Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 09.10.2016 olup kullanılmayan ParafParalar 10.10.2016 tarihinde geri alınacaktır.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Murat Yücel dedi ki:

  Paraf kapatılmayı hakettin artık. Dalaga geçer gibi 4. alışveriş sonrası hediye ne demek kartları kapatalım anlasınlar.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Murat bey paraf yıllık aidat almıyor. Diğer kartlarda iptal ediyor. Elinizde 3-4 kart bulundurup kampanyaya göre kullanabilirsiniz. Tabiki kart limitlerini mantıklı kullanmak şartıyla. Alışverişte kendine hakim olamayanların tek kart hatta kart kullanmamasında fayda var.

 3. hakan dedi ki:

  Böyle saçma bi kampanya olmaz market yok akaryakıt ne kadar aptalca bı kampanya

 4. Mustafa dedi ki:

  Katılım için EYLUL yazacaksiniz

 5. Mustafa dedi ki:

  Akaryakıt isteyen denizbank ile diğer tum sektörlerde katılmak isteyen axess le yine akaryakıt için maximum la yine market için garanti bonus ile kullanmasını bilene çok kolay okul kırtasiye için bankoaxess ile (odea)ve bonus ile

 6. Mustafa dedi ki:

  Nesrin hanim parafly aliyor

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mustafa bey bazı özel kartlar alıyor ama standart kartlarda alsa bile kolayca aidat iptali yaptırabilirsiniz.

 8. Anonim dedi ki:

  Olmamış; şartları çok ağır!yine olmadı cimri paraaf

 9. Mustafa dedi ki:

  Nesrin hem biliyorum bu konuda biraz uzman sayılırım ama bu parafly nin aldığı ücreti iptal ettirecem ben gibi kullaniciyi kaybetmek istemezler sanirim birazda agirdan aliyorum paraf gunu kullandigim icin geçen yıl ettirmistim denizbanktan 2 yillik aidati geri aldim bu kart isleri cok kolay dilinden anlamasini bilene

 10. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mustafa bey birçok banka müşteri kaybetmemek adına aidat gibi hususlarda geri adım atıyor. Burada kredi kartı aidatını 2016 yılında ödeyen tüm takipçilerimize sesleniyorum. Müşteri hizmetlerini arayarak kart aidatını iptal ettirmek istiyorum şeklinde istekte bulunun. Birçok bankanın müşteri temsilcisi size bazı seçenekler sunar. Aylık şu kadar harcama yapın, 6 ay kartınızı kapattırmamam sözü, puan yükleyelim bunlardan en sık olanlarıdır. Yapı kredi gibi bazı bankalara direkt iptal eder, garanti gibi birkaç banka etmemekte ısrar eder. Kart aidatını iptal etmeyen müşteri temsilcisine kartınızı iptal ettireceğinizi söyleyerek gerekli işlemi yapmasını söyleyin. Sizi kart kapatma bölümüne bağlar. Burada derdinizi anlatın yüksek ihtimalle kart aidatını iptal eder. Kart iptali işleminden korkmayın müşteri temsilcisi size onaylıyormusunuz sorunusunu sorana kadar kartınızı iptal edemez. Bu soru gelirse onaylamıyorum diyerek restinizi geri çekebilirsiniz.
  Son olarak bazı bankalar kart iptali isteklerinizde hediye puanlar vermektedir. Bunu sitemizde birçok kez duyurduk. Örneğin axess kart iptal isteğinizde 90 TL’ye kadar chip para alabilirsiniz.

 11. Mustafa dedi ki:

  Ben hiç puan kabul etmiyorum direk iptal ettiriyorum en son dün denizbjk a iptal ettirdim söz felan vermedim axess 6 ay diyor onu kabul ediyorum cunki tarimsal sulama Elk fat ödüyorum en az 60.000 tl maximum ykb cardfinans teb icbc vakıf bunlar direk iptal ettiriyorum cardfinans iptal etmese kapatıyorum onuda tarimsal Elk fat da kullanıyorum ama o parafly mutlaka iptal ettirecem şu kampanya bitsin diğer platinumunu kullanacam

 12. hikmet dedi ki:

  bende sadece şekerbank ve ıng bank kartı yoktur ben bugune kadar hıc kart ucretı odemedım ayreten artıdan puan alıyorum plorf yapıyorum kartımı kapatın o bana teklıf yolu acıyor zaten bende kabul edıyorum puanlarımı kapıyorum

 13. Doğan dedi ki:

  Garanti bankasınada kart ücreti ödemiyormusunuz.107 lira ücret geldi.55 lirasını puan olarak iade ettiler.garantiye hiç ödemiyeniniz varmı.

 14. Ethem dedi ki:

  Garanti Bankası. .Tüketici haklarına verdim kazandım. Ama garanti. .bankasına beni mahkemeye verdi .iki yıldır dava devam ediyor..23 eylül son duruşma …ne olacak bilmiyorum

 15. Anonim dedi ki:

  Saçma bi kampanya.başlatmasa daha iyi olurdu.19 alişveriş yapacaksin 75tl kazanacaksin. Bunun yerine axesle ne olursa hangi pos mak. Olursa olsun 10 alisveriş yaparim 200 tl alirim.

BİR YORUM YAZ