Paraf yeni yıl kampanyası 1-31 Aralık 2018

 • 01 Aralık 2018
Paraf yeni yıl kampanyası 1-31 Aralık 2018

Paraf kredi kartı sahiplerine özel yeni yıl kampanyası kapsamında gıda marketi, giyim, ayakkabı, aksesuar, optik, saat, kozmetik, elektrik, elektronik, seyahat, konaklama, hava yolu sektörlerinden yapacağınız toplamda 750 TL harcamada 30 TL, 1500 TL üzeri harcamanızda 70 TL değerinde paraf para kazanacaksınız.

Kampanya 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.YENIYIL yazıp 3404’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Toptancı mağazalardan yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 10.01.2019’dur. Kullanılmayan ParafPara’lar 11.01.2019 tarihinde geri alınacaktır.
ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
Parafly’a Katıl Paylaş
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Mahmut dedi ki:

  Helal olsun paraf güzel bir kampanya akaryakıtta eklense daha güzel olurdu.

 2. Anonim dedi ki:

  Sarikiz su marketlerden hangisi
  Tugrul cephaneci nadir

 3. Anonim dedi ki:

  ggidiyor avm ye gidiyorsun. hangi marketten ciklet alirsan al. onemli olan hangi kapıdan çıktığın. kameraya da el sallayın ve bir daha sormayin. market farketmiyor anlayacagin. cikletin fiyatini karsilastir sadece 10 krş vs vs…

 4. Anonim dedi ki:

  Paraf eski performansına hala ulaşamadı.iyice cimrileşti.

 5. MEHMET dedi ki:

  PARAF LA 1 31 ARALIKTAKI KAPANYASINA KATILDIM ÒNCE KATILIMI KABUL ETÌNÌZ SONRA KAPANYA KATILIM TALEBINIZ KABUL OLMADI DÌYE MESAJ GÙNDERIYORSUNUZ BIZIMLE DALGAMI GEÇIYORSUN KABUL OLMASA KARTI ÌPTAL EDECEGIM

 6. Mahmut dedi ki:

  İki defa mesaj çekerseniz ikincisi kabul olmuyor. Ben şimdiden 30 tl aldım. 70 az kaldı. İyi tarafı üye iş yeri şartı yok. Gıdanın hepsi geçerli.

 7. AY dedi ki:

  Sn MEHMET cep ya da internet şubesinden kampanyalar/güncel/yeni yıl kampanyası/ bakarsanız katılımınız oldu mu ? olmadı mı? hedefiniz ne kadar oldu/ ne kadar kaldı görebilirsiniz.. saygılarla…

 8. Anonim dedi ki:

  bu gün ocak 2 oldu hala kazandıgım paraf aralık bonus mesajı gelmedi neden ayın 10 u sonmuş durum nedir bildiriniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.