Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf yeni yıl kampanyası 120 TL hediye 2-31 Aralık 2019

 • 02 Aralık 2019
Paraf yeni yıl kampanyası 120 TL hediye 2-31 Aralık 2019

Paraf kredi kartı yeni yıla özel kampanya kapsamında 120 TL hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya giyim, optik, saat, kozmetik, kuyum, elektronik ve oyuncak sektörlerinden yapacağınız her ikinci 120 TL harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 120 TL değerinde paraf para kazanacaksınız.

Paraf Yeni yıl kampanyası 2-31 Aralık 2019 tarihleri arasında  geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 2-31 Aralık 2019 tarihleri arasında giyim, optik, saat, kozmetik, kuyum, elektronik ve oyuncak sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız her ikinci 120 TL harcamanıza 20 TL, toplamda 120 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce YENİ yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 120 TL ParafPara kazanabilir. Belirtilen sektörlerde yapılan 2., 4., 6., 8.,10. ve 12. işlemlere 20’şer TL, toplamda 120 TL ParafPara verilecektir.
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
 • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
 • Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar, ek kartlar, sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), HalkCard, ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, kazanım sağlanan işlemin, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 09.01.2020’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 10.01.2020 tarihinde geri alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. aykut dedi ki:

  paraf gene parafa yakışan bir kampanya yapmış.güzel kampanya. 1440 tl ye 120 tl birde paraf günü ile kombo yapılırsa, 140 tl puan güzel.

 2. Anonim dedi ki:

  Paraf günümle kombo olmaz120 tl den ne kadar parafgunum gelir

 3. Maho dedi ki:

  Market ve akaryakıtta olsa daha güzel olacaktı.

 4. AY dedi ki:

  sn Anonim 120 tlye parafgününde fazladan sadece 6 tl indirim gelir tabii bir de paraf posu olma zorunluluğu da var, ancak aynı gün farklı 4 işyerinde maksimum 20tl olan fayda yada 120tlden çok 3 harcama toplamda 400 tlye de yine 20tl indirim(120,130,150 gibi) sağlanabilinir…

 5. aykut dedi ki:

  evet bir günde tek 120 çekilirse, paraf gününden 6 tl olur farklı işyerinden aynı gün alış veriş yapmak gerekiyor. ben altun gold dan 120 altın puan alıyorum. birde paraf peşin alış verişleri 3 taksit yapıyor otamatik olarak. tabi paraf mobilden taksit kampanyasına katılmak gerekiyor.

 6. erdal dedi ki:

  Ben bugün 120 tl ye karşılık 0,44 gram altın altun gold dan aldım ve halkbank altın hesabıma transfer ettim.Üstelik peşin alışverişe 3 taksit yaptı.Bu şekilde 12 gün altın transfer ederek net 60-70 tl kar edeceğimi sanıyorum.

 7. mehmet dedi ki:

  Erdal Bey merhaba. Yalnız kampanyada banka poslarından yapılması gerektiği belirtilmiş. İnternet alışverişleri geçerli değil sanırım

 8. aykut dedi ki:

  internet alışverişleride geçerli. ayrıca erdal bey illaki gr almanıza gerek yok. hergün 120 tl lik altın puan alın. daha sonra toplu halde hesaba havale altın gr alırsınız. bu şekilde altının düştüğü andada alma imkanınız olur.

 9. erdal dedi ki:

  Mehmet bey internet alışverişleride geçerli.Altungold da paraf posu var.Ayrıca Aykut beyin önerisinde olduğu gibi hergün 120 tl lik altın puan alıp daha sonrada altının düştüğü bir anda hesaba havale altın gr alabiliriz.

 10. AY dedi ki:

  ben altungold olayını burda duydum ihtiyacı olana fena değil gibi ancak sanki 120tl ye direk kanalize olmamak lazım gibi örneğin 120 tlye 0,42 gram ancak 121 tlye 0,43 gram altın alınıyor… hesaplama aygıtına bakınız.. saygılarla…

 11. Free puan dedi ki:

  kuyumcudan 1 gr altın alsak 270 tl daha sonra bankaya yatırsak daha karlı olmaz mi altungold da 280 tl 1 gr altın zarar oluyor

 12. Anil dedi ki:

  Kuyumcudan da kartla 280 e anca alirsin…

 13. Kartkolik dedi ki:

  Sevgili erdal ve diger arkadaşlar bende altungoldan hergun altın puan alıyorum fakat transfer bankası olarak kuveytturk senin bankan diğer bankalardan alım satım makas aralığı daha düşük tavsiye ederim gramda yaklaşık 80 kuruş…bilginize

 14. Kartkolik dedi ki:

  Yanı altungolddan alım yapıp kuveytturk senin bankanda satış yaparsan gramda zararın yaklaşık %4 burda kampanya toplam kazanımı 120 tl olduğuna göre sana kalacak puan 72 tl tabi altın yükselirse kar oranın daha yükselecek

BİR YORUM YAZ