Paraf yılbaşı kampanyası 2016

  • 02 Aralık 2015
Paraf yılbaşı kampanyası 2016

Paraf 2016 yılbaşı kampanyası kapsamında bu ay yapacağınız her 50 TL alışveriş için 1 çekiliş hakkı verecek ve 200 adet iphone 6s’ten birini kazanma şansı sunacak. Kampanya 1-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

Paraf kredi kartı yeni yıl kampanyasında 1 ay harcama erteleme fırsatı da sunuluyor.

Paraftan iyi bir yılbaşı kampanyası bekliyorduk ama çekiliş hiç olmadı. Üstelik 50 TL katlarına 1 hak vermesi yine zenginin işine gelecek. Sıradan vatandaş 4-5 hak kazanırken, kartıyla yakıt alan aylık 25-30 bin harcayanlar çok daha şanslı olacak. Umarız puan hediyeli bir kampanya daha duyurulur.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KAZAN yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılım SMSi bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanya müşteri bazlıdır. Müşteriler bir kartı ile kampanyaya katılım yaptığında tüm kartları da kampanyaya dahil olmuş olacaktır. Tüm kartları ile kampanya kapsamında yaptıkları işlemler bir ay ertelenecek ve çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Müşteriler, kampanya kapsamındaki her 50 TLlik işlemleri için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Örneğin müşterinin 150 TLlik bir işlem yapması durumunda, söz konusu müşteri 3 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.
Sanal POS tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Ek kartların da yaptıkları harcamalar kampanyaya dahil olacak olup asıl kart hamilinin çekiliş hakkına etkisi olacaktır. Yani ek kartlar müşteri olarak çekiliş hakkı kazanamayacak, kampanya kapsamında yaptıkları harcamalarla bağlı oldukları asıl kartlara çekiliş hakkı kazandıracaklar.
Sanal kart ile yapılan işlemler kampanya kapsamında 1 ay ertelenecek hak ettiği kadar çekiliş hakkı bağlı olduğu asıl karta verilecektir.
Çekiliş organizasyonu bankamızın anlaşmalı olduğu Hedef Tanıtım tarafından yürütülecektir.
Kampanyadan çekiliş hakkı kazanan müşteriler arasında Milli Piyango izniyle noter huzurunda yapılacak çekiliş sonrası, kazanan 200 müşteriye I-Phone 6S 16 GB cep telefonu hediye edilecektir.
Çekiliş sonucunda belirlenecek 200 asil ve 100 yedek talihli listesi 15.01.2016 tarihli Sabah gazetesinde ilan edilecektir.
Business kartlar, Halkcardlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal-iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Gıda ve akaryakıt harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Düzenli ödeme talimatları, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, Kira-eğitim-aidat ödemeleri ve yapılandırılmış vergi borçları kampanyaya dahil değildir.
Türkiye Halk Bankası A.Ş. çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizm.LTD.ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. necdet kurtar dedi ki:

    ÇIKMAYACAK BİR TELEFON YERİNE ÇIKACAK Bİ 50 TL DAHA UYGUN OLURDU

  2. Anonim dedi ki:

    paraf biraz axess ten örnek alsın,gıda ve akaryakıt neden dahil değil????

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.