Paraf yurtdışı alışverişlerde ücretsiz ve faizsiz 7 taksit kampanyası

  • 29 Ağustos 2016
Paraf yurtdışı alışverişlerde ücretsiz ve faizsiz 7 taksit kampanyası

Paraf kredi kartı sahipleri yurtdışından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz faizsiz 7 taksit kolaylığından yararlanıyor. Kampanya kapsamında tüm ödemelerinizi 7 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya ayrıntıları

*Paraf gold ve Paraf Platin müşterilerimize özel, 100 TL ve üzeri yurt dışı alışverişlerinizi ekstra hiçbir ücret olmadan, 7 taksit ile ödeyebilirsiniz.
*Yurt dışında taksit fırsatından yararlanmak için YDTAKSİT boşluk kartın son 6 hanesini yazıp 3404 ‘e SMS gönderilmesi yeterlidir.
*Uygulamaya katılım SMS’i kart sahibinin Halkbank’ta kayıtlı olan Telefon numarasından gönderilmelidir.
*Kampanyaya katılım için göndermiş olduğunuz SMS’te belirtilen kredi kartı ile harcama yapıldığı takdirde kampanyadan faydalanılabilmektedir.
*Kampanyaya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
*kampanyaya katılım SMS’ inin Türkiye’de gönderilmesi gerekmektedir.
*Sadece TL ekstrelerde taksitlendirme yapılmaktadır. Bu nedenle USD ekstre talebiniz var ise, kampanya kapsamındaki tutarlar TL ekstrenizde taksitlendirilecektir.
*Kampanyaya yurt dışı internet harcamaları dahildir.
*Ticari kartlar, sanal kartlar,nakit avans işlemleri, kumarhane ve bahis sitesi harcamalar, faiz – komisyonlar ve K.K.T.C’den yapılan harcamalar ve yasal düzenlemeler gereğince kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, yemek, gıda ve akaryakıt harcamaları uygulamaya dahil değildir.
*Kampanyaya katılan müşteriler, daha önce yurt dışı 2 taksit kampanyasına da katılmış olmaları durumunda kampanya döneminde 7 taksit kazanacaklardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ