Parafly kredi kartı 78 TL hediye kampanyası 8 Temmuz – 8 Ağustos

  • 09 Temmuz 2016
Parafly kredi kartı 78 TL hediye kampanyası 8 Temmuz – 8 Ağustos

Parafly kredi kartı 78. yıla özel kampanya kapsamında 78 TL değerinde paraf para hediye ediyor. Parafly kartınızla yurtiçi tüm poslardan yapacağınız farklı günlerde 78 TL ve üzeri harcamalarda her gün farklı miktarlada paraf para kazanarak toplamda 78 TL kazanabilirsiniz.

Kampanya 8 Temmuz -8 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olup harcama öncesi “KUTLA” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.

ParafPara kazanımı:
78. TL ve üzeri İşlem yapılan Farklı GünParafPara Kazanımı
1. gün1 TL
2. gün2 TL
3. gün3 TL
4. gün4 TL
5. gün5 TL
6. gün6 TL
7. gün7 TL
8. gün8 TL
9. gün9 TL
10.gün10 TL
11.gün11 TL
12.gün12 TL
Toplam78 TL

** Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Kampanya Ayrıntıları
·         Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Harcamaların mutlaka kayıt olduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  Kampanyadan geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
·         Aynı gün içinde yapılan 78 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanya dahilindedir.
·         Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir. Ancak Parafly Seyahat Hattından ve www.paraflytravel.com dan katlı olarak kullanılamayacaktır.
·         Kazanılan ParafParalar avans parafpara kullanımından kaynaklı eksi puan bakiyesini kapatmaz. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez. Eksi puan bakiyesinde olan kartlar da Paraf işyerlerinde bu kampanyadan kazandıkları ParafParaları kullanabilir.
·         Kampanya dönemi içerisinde kazanılan ParafParaların kampanya dönemi içerisinde kullanılması gerekmektedir.
·         Ödül kazanımları SMS’le bildirilecektir. Paraf Poslarından yapılan işlemlerde ödül kazanımları slip üzerinde de yer almaktadır.
·         Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
·         Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
·         Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.Bir müşteri asıl ve ek kartlarıyla kampanyaya sadece bir kez katılabilir. Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla kampanyadan kazanabileceği  en fazla ParafPara 78 TL dir.
·         Paraf, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Business kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir.
·         ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
·         ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir.
 Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 18.08.2016 saat 23:59 olup kullanılmayan ParafParalar 19.08.2016 tarihinde geri alınacaktır. 

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Emrullah dedi ki:

    Yaw bu kampanya nasıl en beğenilen ler listesinde.paraf saçmalamaya başladı bence.bu ne rezil bir kampanya.bankanın değerini dusurmekten başka bir etki oluşturmadı bende

  2. musti dedi ki:

    iki taksitim kaldı bitsin hemen kapacağım bu aklı hangiakıllıdan alıp böyle saçma kampaya yapıyorlar

  3. Anonim dedi ki:

    Total ve market kampasiyla birleştirildiğinde 1200 lira harcıyorsun 78+25+25+30=158 tl paraf para matematiği kucumsemeyin.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.