Kampanya ve İndirim Haberleri

Play card %25 hediye puan kampanyası

 • 03 Nisan 2013
Play card %25 hediye puan kampanyası

Yapı Kredi Play kredi kartı kampanyaları devam ediyor. Play card 2013 Nisan kampanyasında Burger King, Darty, D&R, Mango ve markafoni.com alışverişlerinde %25 hediye puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyaya katılmak için PLAY yaz, bir boşluk bırak, kredi kartının son 6 hanesini 3160’a gönder.

Kampanya Detayları

 1. 1 Nisan – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında D&R (www.dr.com.tr dahil), Darty (www.darty.com.tr dahil), markafoni.com, Mango (www.mango.com.tr dahil) ve Burger King’de (Sbarro, Arbys, Popeyes dahil) Play kart ile yapılacak alışverişlerde kazanılacak puanlara ek olarak alışverişin %25’i değerinde puan hediye edilecektir.
 2. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL puan kazanabilir.
 3. Kampanyadan Play kredi kartları ve Play TLcard’lar faydalanacaktır.
 4. Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dâhildir.
 5. Kampanya katılımı için “PLAY” boşluk Play kartın son 6 hanesi yazılıp, 3160’a SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
 6. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
 7. Facebook Play sayfası üzerinden ad, soyad ve Play kartın son 6 hanesi bilgileri girilerek de kampanyaya katılım sağlanabilecektir.
 8. Puan kullanılarak yapılan alışverişler, mail order işlemleri, nakit çekim işlemleri ve iade-iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
 9. Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dâhildir.
 10. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 7 Mayıs 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 20 Mayıs 2013’te geri alınacaktır.
 11. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar; puanların yükleneceği gün Play kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecektir.
 12. Uygulama Facebook tarafından geliştirilmediği gibi kampanyanın düzenlenmesinde Facebook sponsorluğu, desteği bulunmamaktadır. Uygulama Facebook idaresi altında da değildir.
 13. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Sosyal Medya Ajansı Netfork, uygulamaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamayacaktır.
 14. Katılımcılar, uygulamaya katılım için gerekli olan üyelik bilgilerini yalnızca Facebook ile değil, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Netfork ile de paylaşmakta olduğunu kabul etmektedir.
 15. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 16. GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
 17. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Sosyal Medya Ajansı Netfork arasında gerçekleştirilecek bu ortak çalışma sırasında sözlü, yazılı veya manyetik ortamda veya herhangi bir şekilde öğrenilen ve birbirlerine ilettikleri, katılımcılara ait ad, soyad ve kart numarası Gizli Bilgi (kısaca Bilgi) tanımına girmektedir.
 18. Katılımcıların yarışmaya katılımı için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler, üyelerden temin edilecek bilgiler sadece bu uygulama kapsamında kullanılacak, bu bilgiler Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Netfork nezdinde saklanmayacak ve bir başka kampanya için kullanılmayacaktır.
 19. Bilgiler, yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarıyla korunmakta; kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için gerekli her türlü güvenlik önlemi alınmaktadır.
 20. Netfork, kullanıcılardan edindiği ve sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini, belirtilen temel kurallar ve www.facebook.com internet sitesinin uygulamalara ilişkin genel gizlilik politikası dâhilinde sağlayacaktır.
 21. Uygulama aracılığıyla katılımcıdan alınan ad, soyad, cep telefonu, kart numarasının son 6 hanesi bilgileri, Facebook tarafından değil, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ve Netfork tarafından alınmaktadır ve aşağıdaki durumlar haricinde üçüncü kişilere açıklanmayacaktır;
 22. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulması,
 23. Yetkili idari ve adli otorite tarafından yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi,
 24. Kanunen yetkili bulunan kurum ve kuruluşlarca talep edilmesi durumunda, bu bilgiler yetkililere iletilecektir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x