Troy kart tek çekime faizsiz 6 taksit kampanyası

  • 03 Ekim 2023
Troy kart tek çekime faizsiz 6 taksit kampanyası

Vakıfbank Troy kredi kartı tek çekim 50.000₺’ye kadar ödemelerinizi faizsiz 6 taksite bölüyor. Banka aylık faiz oranlarının %3.5 civarında olduğu düşünülürse mükemmel bir vadeli ödeme fırsatı diyebiliriz. 6 aylık faiz diğer bankalarda %20 üzerinde çıkıyor. Telefon alacaklar için çok iyi bir kampanya diyebiliriz.

Kampanya 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Alışverişleriniz sonrası taksit talebinizi 3 Kasım tarihine kadar vermelisiniz. Telekom, kuyum geçerli değil ama bazı sitelerden bu ürünler alınıp taksitlendiriliyor. Yatırım amaçlı altın alabileceğiniz siteler mevcut. Bunların bilgisi için aşağıdaki yorum bölümüne yazın maille bu bilgiyi gönderebilirim. Açıkça yazmak istemiyorum banka bu açıkları anında kapatıyor.

Abonelik
Bildir

12 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Emre
9 ay önce

Vakıfbank kart limitim yıllardır 600 TL arttirmiyor limit olmayınca kampanyanin faydasida yok limitte en pinti banka vakifbank sanirim

Rahmi
9 ay önce
Yanıtla  Emre

Merkez bankası toplam limit belirlediği için diğer kartlarınızın limitini biraz düşürüp bunu artırmayı deneyin. Düşürmeyi ay sonunda bunu artırmayı yeni ay başladıktan sonra yapmayı deneyin. Benim de bonus kart limitim 1020 tl…:)

Enre
9 ay önce

Aynı kampanya bonus trolarda yokmu

adem
9 ay önce

emre bey benim de vakıf world ün limiti yıllarca 750 TL de kaldı. Üstelik maaş müşterisiyim. Kartı usun süre tüm limiti dolana kadar kullandım. En sonunda 19600 yaptılar.

Kampanyacı
9 ay önce

3-31 Ekim 2023 tarihleri arasındaİş Bankasının tüm kanallarından TROY Logolu Maximum Kart başvurusunda bulunarak 3 Ekim 2023 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimiz Kampanya kapsamında 12 Kasım 2023 tarihine kadar yapılacak ilk 250 TL ve üzeri tutarda alışverişe 250 TL MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 3 Ekim 2023 tarihinden önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanyadan yalnızca asıl kart sahipleri yararlanacak olup, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. Bankamız mensupları kampanyadan hariç tutulmuştur

Ödül Kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan 250 TL MaxiPuan 17 Kasım 2023 tarihinde yüklenecektir. Yükleme anında TROY logolu Maximum Kart’ınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 250 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 31.12.2023’ tür (bu tarih dahil).

TROY Logolu Maximum Bireysel Kredi Kartı başvurunuzu İşCep’ten Başvurular > Kartlar > Kredi Kartı > TROY Maximum Kart adımlarını izleyerek yapabilirsiniz.

Emre
9 ay önce

Kredi karti çevirmede en iyi para yükleme uygulaması hangisi bilen varmı..paycelde yüzde 2 alıyor ama aylık limit 5000 TL ..tosla yüzde 3 alıyor ama oda parayı havale etmiyor

Anonim
9 ay önce
Yanıtla  Emre

Param uygulamasi var 5000 tl farksiz cekim yapabiliyorduk ama 1000 tl ye dustu
Sanal ve asil kartla 2000 yapabilirsin

Oldubil var param ile ayni alt yapi 2750 tl cekebiliyorsun

Fups 3000 tl cekebiliyosun

Bu miktarlara kadar ekstra ucret odemeden cekebiliyosunuz

Bu 3 uygulamaya cektigim paralari ibana gonderemiyorum ancak paycell yada nays iki uygulamadan birine cekip ibana atabiliyorum.

AbdllhY
8 ay önce
Yanıtla  Anonim

Artık paycell ve nays da da sıkıntı var..

Anonim
9 ay önce

Belirtmiş olduğum mail adresime bu bilgileri rica ediyorum

altıncı
4 ay önce

hocam merhaba hangi sitelerde geçiyor bu kampanya acaba ? altın almak istiyorum

12
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x