Vakıf bankomat kart 2019 Ocak kampanyası

  • 04 Ocak 2019
Vakıf bankomat kart 2019 Ocak kampanyası

Vakıfbank bankomat kart sahipleri gıda marketi, giyim, restoran, kozmetik sektörlerinden 75 TL ve üzeri ilk harcama sonrası her 75 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 20 TL bankomat para kazanacak. Kampanya 3-31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ODULB yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.ODULB kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Şubat 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.  Yazım hataları bağlayıcı değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.