Vakıfbank bankomat kart 20 TL hediye kampanyası 2-31 Ekim 2018

  • 03 Ekim 2018
Vakıfbank bankomat kart 20 TL hediye kampanyası 2-31 Ekim 2018

Vakıfbank bankomat kart sahiplerine özel kampanya kapsamında gıda marketi, giyim, akaryakıt ve kozmetik sektöründen farklı günlerde yapacağınız 4 adet 75 TL ve üzeri harcamada 20 TL değerinde bankomat para hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 2-31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için HEPSI yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e gönderebilirsiniz. HEPSI kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

  • VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapacağınız sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 12 Kasım 2018 tarihine kadar SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.