Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank bankomat kart kampanyası 25 TL hediye 5-30 Nisan 2018

  • 05 Nisan 2018
Vakıfbank bankomat kart kampanyası 25 TL hediye 5-30 Nisan 2018

Vakıfbank bankomat kart sahiplerine özel yeni kampanya kapsamında Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, çiçekçilik, kafe, restoran, fast-food sektöründeki iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız her 75 TL ve üzeri harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL kazanabilirsiniz.

Kampanya 5-30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e gönderebilirsiniz.
HEDİYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 12 Mayıs 2018 tarihine kadar SMS katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    uye post şartı varmı

  2. AY dedi ki:

    üye işyeri vakıfbankın bu kampanyası için şart değil… sadece mcc kodu uygun olsun yeter tabii farklı gün de olması şart (Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, çiçekçilik, kafe, restoran, fast-food sektöründeki iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız her 75 TL ve üzeri harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL kazanabilirsiniz.)

  3. Anonim dedi ki:

    akaryakıt dahil mi?

BİR YORUM YAZ