Kampanya ve İndirim Haberleri

Eğitim harcamalarınıza Vakıfbank world karttan 100 TL hediye Eylül 2021

  • 14 Eylül 2021
Eğitim harcamalarınıza Vakıfbank world karttan 100 TL hediye Eylül 2021

Özel okul ödemeleri yapılmaya başladı. Yüksek rakamlar ödeniyor ama genelde taksitli ödemeler yapılıyor. Ekonomik durumu iyi olan aileler peşin ödeyip indirimden yararlanıyor. Vakıfbank world bu ailelere özel 20.000 TL üzeri ödemelerinde 100 TL world puan hediye edecek. Kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Eğitim kurumlarında yapılacak harcamalar için geçerlidir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”SINIF” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Aynı gün aynı işyerinden tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.
BusinessCard’lar, Bankomat Kartlar, mail order, nakit çekim, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya peşin harcamalar dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Ekim 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 6 Kasım 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Kasım 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ