Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world anneler günü kampanyası 2-8 Mayıs 2022

  • 05 Mayıs 2022
Vakıfbank world anneler günü kampanyası 2-8 Mayıs 2022

VakıfBank World kredi kartı annaler gününe özel kampanyasında kozmetik, restoran ve çiçekçilik sektörlerindeki iş yerlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 2-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order ve temassız ödeme işlemleri, yurt dışı harcamaları, iade iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 16 Mayıs 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 1 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x