Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world e-ticaret internet kampanyası 24-30 Kasım 2021

  • 24 Kasım 2021
Vakıfbank world e-ticaret internet kampanyası 24-30 Kasım 2021

VakıfBank World kredi kartı sahiplerine özel e-ticaret kampanyası kapsamında internet üzerinden seçili sitelerden yapacağınız 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanyaya cepte kazan uygulamasından 24-30 Kasım 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Seçili siteler: Hepsiburada, Gittigidiyor, n11.com, Trendyol

Fiziki mağazalardan ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan geçerli internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 9 Aralık 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 24 Aralık 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Aralık 2021 tarihinde geri alınacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x