Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world kart ramazan market kampanyası 1 Nisan-8 Mayıs 2022

  • 05 Nisan 2022
Vakıfbank world kart ramazan market kampanyası 1 Nisan-8 Mayıs 2022

VakıfBank World kredi kartı ramazan ayına özel kampanyasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki üye iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk harcama sonrası her 200 TL harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 150 TL değerinde world puan hediye edecek.

Kampanyaya cepte kazan uygulamasından 1 Nisan-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”GIDA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mobil temassız ödeme ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Migros Sanal Market harcamaları geçerli değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Mayıs 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 12 Haziran 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 13 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Alışverişlerin WORLD POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
Cepte Kazan “Durumunu Kontrol Et”-“Geçerli Harcamalar” ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x