Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world kart tüm sektörlerde 100 TL hediye 1-30 Haziran 2022

  • 06 Haziran 2022
Vakıfbank world kart tüm sektörlerde 100 TL hediye 1-30 Haziran 2022

VakıfBank World kredi kartından güzel bir kampanya haberi geldi. Kampanya kapsamında 10 alışveriş yaparak birini hediye kazanacaksınız. Önemli nokta 10 ödemenin en düşüğü kadar hediye verilecek. Yani yapacağınız 10 ödeme minimum 100 TL olmalı. Zor gibi görünüyor ama 100 TL artık markette yakıtta bozuk para gibi oldu maalesef.

Kampanyaya cepte kazan uygulamanızdan 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.Aynı gün yapılan alışverişlerden en düşük tutarlı alışveriş kampanyaya dahil edilecektir.
Farklı günlerde yapılan ilk 10 alışverişten en düşük tutarlı işlem kadar Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en az 20 TL; en fazla 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
Kampanyaya fiziki pos, internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.
BusinessCard’lar, nakit çekim, yurt dışı, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, kuyum sektörü, Bankamız kanalı ile verilen otomatik ödeme talimatı kapsamında yapılan fatura ödemeleri, vergi, sigorta, emeklilik ve yardım kurumu ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, alışveriş kartlarına yapılan ödemeler(Paypal, İninal, Multinet, Sodexo vs ), kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Bankamız kanalları dışından verilen tüm ödeme talimatları (dijital platform ve kurum üzerinden verilen düzenli ödemeler vb.) kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Bu kampanya için Cepte Kazan-Durumunu Kontrol Et ekranında geçerli işlem ve kazanılan Worldpuan gösterimi yapılmayacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

4 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mahmut
2 ay önce

Merhaba anlamadığım 10ngun boyunca 100 ustu mu harcamak gerekiyor yoksa ayni gun 10 tanr kafalarda deli sorular

Emre
2 ay önce

Kuyumcu harcamaları geçersiz demi

Mahmut
2 ay önce

Tsk ederim yinede harcama 1 yad
A 2 adet fazla yapiniz garanti olaun:)

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x