Visa Kart ile çekiliş kampanyası Londra seyahati ve laptop kazanın

 • 28 Nisan 2011
Visa Kart ile çekiliş kampanyası Londra seyahati ve laptop kazanın

Visa kart sahipleri Londra seyahati ve laptop kazanıyor.Visa özellikli Kredi Kartı’nız ve Visa Electron Banka Kartı’nızla yapacağınız her 20 TL’lik alışveriş, size muhteşem çift kişilik Londra Seyahati veya 230 Acer Laptop’tan birini kazanabilirsiniz.Fırsatı kaçırmayın !

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 01 – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Yapılan her 20 TL’lik işlem için bir çekiliş hakkı verilecektir. Örneğin tek seferde 75 TL’lik alışveriş yapan Visa kart sahibi 3 çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Aynı dönemde geçerli olan Visa Temassız Kart Kampanyası olduğu için, Milli Piyango İdaresi kuralları gereği Visa kartları ile yapılan temassız işlemler çekilişe dahil edilmeyecektir ve kapsam dışı olacaktır.
 • Kampanyaya tüm Bankaların Visa Kredi Kartları ve Electron Banka Kartları dahildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. YUSUF KULAÇ dedi ki:

  31 mayısa kadar yapacağımız alış verişlerimizde çekiliş hakkı kazandığımızı nasıl öğrenebiliriz.Çekiliş numarasımı verilecek veya numarayı nerden alabiliriz.çekilişi elimzde bir belge veya çekiliş hakkı yazılı evrak olmadan nereden takip dedebiliriz.İyi çalışmalar.

 2. ahmetgns dedi ki:

  Kampanyaya katılma taahhüdü veren bankalardan birinin kartını kullanıyorsanız her 20 TL’lik alışverişte bir hak kazanıyorsunuz. Elinizde belge olmasına gerek yok. Kazananlar Akşam gazetesi ve visa.com.tr’de de açıklanacak.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.