Kampanya ve İndirim Haberleri

Adidas world kredi kartına özel 60 TL hediye kampanyası 1-31 Mart 2021

  • 01 Mart 2021
Adidas world kredi kartına özel 60 TL hediye kampanyası 1-31 Mart 2021

World kredi kartı sahipleri Adidas mağazalarından yapacakları 600 TL ve üzeri harcamalarında 60 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında world mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
World Mobil kampanyası kapsamında, 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında Adidas mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 600 TL ve üzeri işlemlerden 60 TL Adidas Puan kazanılmaktadır.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile bireysel banka kartları ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Kampanya yalnızca fiziki mağazalarda geçerli olup, e-ticaret harcamaları kampanya kapsamında değildir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak yapılan ilk alışveriş üzerinden puan kazanacaktır.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi World Mobil uygulaması indirilmelidir.
World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Adidas Puan’lar 6 Nisan 2021 tarihinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 19 Nisan 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 20 Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyada kazanılan puanlar Adidas World üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
Business kartlar, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.ve Adidas Spor Malz. Satış ve Paz. A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz, 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS’lardan toplanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ