Kampanya ve İndirim Haberleri

Amazon world kredi kartı kampanyası 1000’e 100 TL hediye

 • 30 Haziran 2020
Amazon world kredi kartı kampanyası 1000’e 100 TL hediye

World kredi kartı sahipleri Amazon Türkiye sitesi üzerinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanyaya world mobil uygulaması üzerinden katılabileceksiniz.

Kampanya kapsamında kazanılan world puanlar tüm üye iş yerlerinde kullanılabilecek.

01 -31 Temmuz 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (AMAZON AL00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 100 TL’dir.
Kampanya ya Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanya ya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 13 Ağustos 2020 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 13 Eylül 2020`dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 14 Eylül 2020 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi (amazon.com.tr) veya mobil uygulaması üzerinden Albaraka kartlar ile yapılan harcamalarda geçerlidir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dâhil olan World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Albaraka Türk ve AMAZON tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Yalçın dedi ki:

  Bu kampanya worldmobilde görünmüyor. Sadece Al baraka kartlara mı özel?

 2. Anonim dedi ki:

  Benim world mobil uygulamamda da çıkmıyor kişiye özel olabilir mi ?

 3. Kampanyacı dedi ki:

  Kampanya görünmüyorsa World Mobili güncelleyin

 4. Anonim dedi ki:

  Güncelledik yinede yok

BİR YORUM YAZ