Aygaz tüp alımları world kampanyasında 24 TL hediye puan fırsatı

  • 07 Aralık 2012
Aygaz tüp alımları world kampanyasında 24 TL hediye puan fırsatı

World kredi kartı sahipleri Aygazdan alacakları tüplerde 24 TL değerinde world puan kazanma fırsatını yakalıyor. Kampanyada birinci tüpe 8 TL, ikinci tüpe 8 TL, üçüncü tüpe 8 TL olmak üzere toplamda 24 TL değerinde World puan kazanma fırsatı 18 Şubat 2013 tarihine kadar sizleri bekliyor. Üstelik ödemelerinizi 6 taksitle yapabilirsiniz.

18 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında, Worldcard ile farklı günlerde kredi kartına tek çekimde yapılan ödemede ev tüpü alışverişlerinde birinci tüpe 8 TL, ikinci tüpe 8 TL, üçüncü tüpe 8 TL olmak üzere toplamda 24 TL değerinde Worldpuan kazanılacak veya ödeme 6 taksitte yapılabilecek.

Kampanyaya her tüketici aynı markadan en fazla 3 ev tüpü alışverişi ile katılabilecek. İlk, ikinci ve üçüncü 8 TL’lik Worldpuanlar alışverişin yapıldığı akşam kredi kartlarına yüklenecek ve kampanya puanları 3 Mart 2012 tarihine kadar kullanılabilecek.

Kampanya kapsamına TEB, Anadolubank, Albaraka, ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup World Business kart, Yapı Kredi banka kartları ve Worldpuan’larla yapılan alışverişler dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ