Biletix world kart Qr kod ile ödemede %25 indirim kampanyası

  • 01 Mart 2018
Biletix world kart Qr kod ile  ödemede %25 indirim kampanyası

Yapı kredi world kart sahipleri Biletix internet sitesinden QR kod ile yapacakları her ödemede %25 olmak üzere toplamda 25 TL indirim kazanacak. Kampanya 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile biletix.com’dan yapılacak peşin ya da taksitli alışverişler dahildir.
Kazanılan indirimler 5 Nisan 2018 tarihinde kredi kartı ekstresine ya da banka kartınızın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılacak indirim tutarı müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı ya da banka kartı olması durumunda yansıtılacaktır.
QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil uygulaması indirilmelidir. Biletix.com’dan alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altında bulunan QR Kod ile Ödeme’ye tıklayarak QR okuyucunuzu açmanız yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.