Bp akaryakıt world kredi kartı kampanyası 120₺ hediye 1 Ekim – 15 Kasım 2023

  • 02 Ekim 2023
Bp akaryakıt world kredi kartı kampanyası 120₺ hediye 1 Ekim – 15 Kasım 2023

World kredi kartınızla Bp akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 500₺ ve üzeri 4 adet ödemede 120₺ world puan kazanacaksınız. Ödemelerden biri mobil veya qr kodla yapılmalıdır. Yapılmazsa 110₺ verilecektir. Kampanyaya 1 Ekim – 15 Kasım 2023 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak harcamalar dahildir. Ödemeler world posundan yapılmalıdır.

  • 1 Ekim 2023 – 15 Kasım 2023 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi BP istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kartı sahibi müşteriler, 22 Kasım 2023 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 100 TL BP Puan kazanacaktır. Business Banka(TL/Debit) Kartları kampanyaya dahil değildir. Word Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 100 TL’ye ek 10 TL, toplamda 110 TL BP Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 110 TL’ye ek 10 TL, toplam 120 TL BP Puan hediye edilecektir. Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL BP puan daha hediye edilecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 100 TL BP Puan kazanabilir.
  • BP istasyonlarında POS’ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL BP Puan hediye edilecektir. Kampanya “BP istasyonlarında toplam 110 TL BP Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 120 TL BP Puan kazanmak için World Mobil’den “BP’de toplam 110 TL BP Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir.
  • POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile BP istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. POS’ta QR Kod kampanyasına Business Kredi Kartları, Business TL (Debit) Kartları ve Business Eko Kartlar dahil değildir. POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmadan önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x