Carrefour 200 TL alışverişte 20 TL world puan hediye

  • 29 Mayıs 2014
Carrefour 200 TL alışverişte 20 TL world puan hediye

World kredi kartınızla Carrefour marketlerden yapacağınız tek çekim 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde hediye world puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

Kampanya 20 Mayıs – 18 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir, kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, ve ticari kartlar dahil değildir. Kampanyadan kazanılan Worldpuan’lar 27 Haziran 2014 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 9 Temmuz 2014’tür. Banka kartları için kazanılan puanlar 2 Temmuz 2014 tarihine kadar yüklenecektir. Kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartları için katılım SMS’i gönderilmesine gerek yoktur. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. GSM operatörleri sms birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. Bu kampanya CarrefourSA’da yapılan başka bir World kampanyası ile birleştirilemez.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ