Civil bebek oyuncak mağazalarında 25 TL world puan hediye

  • 08 Kasım 2017
Civil bebek oyuncak mağazalarında 25 TL world puan hediye

World kredi kartı sahipleri civil bebek oyuncak mağazalarından yapacakları 150 TL ve üzeri harcamalarında 25 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 8-30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır, kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 8- 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Civil mağazalarından ve civilim.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
  • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
  • Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 18 Aralık 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 19 Aralık2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.