Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar biletleri world ile %30 indirimli

  • 22 Eylül 2011
Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar biletleri world ile %30 indirimli

World kredi kartı sahipleri yeni Disney Buz Gösterisi’nde yeni öğretim yılı şerefine 5 gün boyunca %30 indirim fırsatı kazanıyor.

Disney’in en sevilen karakterlerinin boy gösterdiği “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”da; sekiz Disney prensesinin sadık prensleri yardımıyla dileklerinin gerçekleşmesi, artistik patinaj ve zarif akrobatik gösterilerle buz üstünde canlanıyor. Dünyada büyük yankı uyandıran “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar” adlı buz gösterisi 07 – 16 Ekim tarihlerinde Avrupa turnesine İstanbul’dan başlıyor.

Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Goofy’nin arkadaşlarını yalnız bırakmadığı, danslar ve şarkılarla onlara eşlik ettiği “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”, İstanbul’un en büyük gösteri merkezi olarak çok yakında kapılarını açacak ORA Arena’da, 07 – 16 Ekim tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Disney On Ice gösterisi World’den yeni öğretim yılı şerefine 22 – 27 Eylül 2011 tarihleri boyunca %30 indirim fırsatı sizi bekliyor. Biletler biletix.com.tr üzerinden satışa sunulacaktır. Bu kampanya kapsamında %20 indirim biletix.com.tr üzerinden anında yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ