Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar biletleri world ile %30 indirimli

  • 22 Eylül 2011
Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar biletleri world ile %30 indirimli

World kredi kartı sahipleri yeni Disney Buz Gösterisi’nde yeni öğretim yılı şerefine 5 gün boyunca %30 indirim fırsatı kazanıyor.

Disney’in en sevilen karakterlerinin boy gösterdiği “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”da; sekiz Disney prensesinin sadık prensleri yardımıyla dileklerinin gerçekleşmesi, artistik patinaj ve zarif akrobatik gösterilerle buz üstünde canlanıyor. Dünyada büyük yankı uyandıran “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar” adlı buz gösterisi 07 – 16 Ekim tarihlerinde Avrupa turnesine İstanbul’dan başlıyor.

Mickey Mouse, Minnie Mouse ve Goofy’nin arkadaşlarını yalnız bırakmadığı, danslar ve şarkılarla onlara eşlik ettiği “Disney On Ice – Prensesler ve Kahramanlar”, İstanbul’un en büyük gösteri merkezi olarak çok yakında kapılarını açacak ORA Arena’da, 07 – 16 Ekim tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Disney On Ice gösterisi World’den yeni öğretim yılı şerefine 22 – 27 Eylül 2011 tarihleri boyunca %30 indirim fırsatı sizi bekliyor. Biletler biletix.com.tr üzerinden satışa sunulacaktır. Bu kampanya kapsamında %20 indirim biletix.com.tr üzerinden anında yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.