Gittigidiyor world kart kampanyası 1-31 Mart 2015

  • 09 Mart 2015
Gittigidiyor world kart kampanyası 1-31 Mart 2015

Gittigidiyor internet alışveriş sitesinden yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 50, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan kazanma fırsatı 1-31 Mart 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, TEB Worldcard ve Albaraka Worldcard sahipleri 01-31 Mart 2015 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde gerçekleştirecekleri 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL worldpuan, tek seferde gerçekleştirecekleri 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 100 TL worldpuan kazanacaklardır.

Kampanya kart bazında değil, banka müşterisi bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanyaya katılmak için bankaya SMS gönderilmesine gerek yoktur.

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.

GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı bu kampanyadan da faydalanabilecektir.

Kazanılan Worldpuan’lar 16 Nisan 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 27 Nisan 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 28 Nisan 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Business kartlar, banka kartları, VakıfBank Worldcard ve PayPal ödemeleri kampanya kapsamında değildir.

Sanal kartlar kampanya kapsamına dahildir.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Yapı Kredi Bankası ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    sayın gittigidiyor yöneticileri yapı kredi kartı ile yapılan alış verişin taksitlendirmesi 9 taksit yazıyor ama bu işlem gerçekleşmiyor.neden acaba. banka sorumlu site diyor,

BİR YORUM YAZ