Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Mart 2017

 • 28 Şubat 2017
Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 1-15 Mart 2017

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edilecektir. Kampanya 1-15 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılarak 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL hediye edilecektir.

Sms ile katılımlarda 25 TL eksik puan yatırılacaktır.

Kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelidir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir.

Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

ÖNEMLİ: Kampanya katılım SMS gönderimi, alışveriş öncesi veya sonrasında yapılabilir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım nasıl gerçekleşiyor?
Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
Kazanılan Worldpuanlar ne zaman verilecek, Worldpuanların son kullanma tarihi nedir?
Kazanılan Worldpuan’lar 7 Nisan 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir.

Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Nisan 2017’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Nisan 2017’de geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL Worldpuan’lar 21 Nisan 2017 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan puanlar 3 Mayıs 2017’de geri alınacaktır.
Kampanyaya hangi kartlar dahildir?
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

Ancak; Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

BKM Express’inize tanımlanmış yukarıda belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

Sanal kartlar da kampanya kapsamında değerlendirilmektedir.
Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Sipariş iptali veya iade, WorldPuan kazanmamı engeller mi?
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. Ödeme yapmanızın ardından siparişinizin iptal edilmesi veya ürün iadesi durumunda WorldPuan yüklemesi yapılmayacaktır.
Diğer Koşullar
Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanya Yapı Kredi Bankası’nın başka kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerlerinde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Yapı Kredi Bankası ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.
Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. MEHMET dedi ki:

  yapı kredı banka kartları dahılmı kampanyaya tl kartlar

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  MEHMET sadece kredi kartları dahildir.

 3. emine dedi ki:

  sanal yapılan işlemlermi dahil olacak nesrin hanımin
  internet dedigi olay ne acaba onlıne diyo anlamadam

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emine hanım sanal kart veya normal kartla yapılan işlemler dahildir.

 5. Anonim dedi ki:

  altın alışverişleri dahil mi ,acaba

 6. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn altında puan kazanabilme ihtimali varmıdır
  Bilginiz varmıdır

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr, kazanma ihtimaliniz yüksek.

 8. ibrahim dedi ki:

  worldun sok kampanyasi da var. 100e 10. cuzdanla 15. tlcardlar da dahil. worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/sok/s-4/c-6815.aspx

 9. AHMET dedi ki:

  Altını deneyen arkadaş var mı . Mümkünse bir haber verse.

 10. New Horizon's dedi ki:

  Altını denesek bile sonucu öğrenmek mümkün değil ki sn Ahmet, ben denedim ama sonuç önümüzdeki ay belli olur yapı kredi axes gibi anında yüklemiyor maalesef…

 11. adem eser dedi ki:

  merhaba, new horizon’s, altın harcaması sonrası cebinize gelen mesajda katagori bildirilmiş mi? mesela, axess ile yapıldığında elektronik market harcaması yapılmıştır şeklinde belirtilmişti. bu noktadan belki olayı çözebiliriz. yazarmısınız? selamlar.

 12. New Horizon's dedi ki:

  maalesef cebime bir mesaj gelmedi sanırsam , yada dikkatimden kaçtı ,ama harcama mailinde” gitti gidiyor comdan……tutarda nakit harcama yaptınız ” diye mail geldi , bilmem işinize yarar mı Sn adem eser…

 13. adem eser dedi ki:

  new horizon’s,katagori belirtmemiş şüpheli selamlar

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.