Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 1-31 Aralık 2014

 • 01 Aralık 2014
Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 1-31 Aralık 2014

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinden yapacakları 500 TL ile 1000 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL değerinde hediye world puan kazanıyor. Kampanya 1-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 

Kampanya kart bazında değil, banka müşterisi bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. 

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır. 

GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı bu kampanyadan da faydalanabilecektir. 

Kazanılan Worldpuan’lar 15 Ocak 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ocak 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.(Adios hariç her zamanki gibi…) 

Business kartlar , banka kartları kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir. Paypal ödemeleri kampanyaya dahil değildir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Bu kampanayaya Vakıfbank world kartlar dahil midir

 2. admin dedi ki:

  Yapı kredi ve Teb world kartlar için geçerli bir kampanya ama Vakıfbank müşteri hizmetlerinden bilgi alınız.

 3. Anonim dedi ki:

  vakıfbank için geçerli mi acaba?

 4. admin dedi ki:

  Kampanya 31 Aralık tarihinde son buldu.

 5. Anonim dedi ki:

  kampanya son buldu ancak vakıfbank geçerli mi onu öğrenmek istiyorum. 15 ocaka kadar yüklenecek bankadan yeterli bilgi alamadım.

 6. admin dedi ki:

  Kampanya sadece Yapı Kredi ve TEB world kartlar için geçerliydi. Vakıfbank kampanya kapsamında sayılmadı.

 7. Anonim dedi ki:

  pardon ama bu nasıl oluyor kampanya tarihi 1-31 aralık 2014, puanı kullanma tarihi ise 15-26 ocak 2014. Tarihlerde hata var

 8. admin dedi ki:

  Tarihlerde hata yok, bu tip kampanyalarda sipariş iptallerinin değerlendirilmesi için puanlar 15 gün sonrasın kartlara yüklenir.

BİR YORUM YAZ