Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 1-31 Mayıs 2015

  • 30 Nisan 2015
Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 1-31 Mayıs 2015

Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com Mayıs ayında world kredi kartı ile anlaştı. Mayıs ayında gittigidiyor üzerinden yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 50, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edecek.

Kampanya katılımı için SMS gerekmiyor.

TEB Worldcard ve Albaraka Worldcard dahil olacak. Vakıfbank world dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.

GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı bu kampanyadan da faydalanabilecektir.

Kazanılan Worldpuan’lar 19 Haziran 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 27 Haziran 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 28 Haziran 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanamı olmayacaktır.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Business kartlar, banka kartları, VakıfBank Worldcard ve PayPal ödemeleri kampanya kapsamında değildir.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.