Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 16 Şubat – 31 Mart

  • 15 Şubat 2016
Gittigidiyor world kart kampanyası 100 TL hediye 16 Şubat – 31 Mart

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL, 500 TL üzeri ödemelerde 75 TL world puan kazanacak. Kampanya bu ay 16 Şubat – 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Başvuruların Yapı kredi cüzdan uygulaması ile yapılması gerekmektedir.

Diğer başvuru yollarında ekstra 50 TL puan yüklenmeyecek olup maksimum 50 TL hediye edilecektir.

Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir.

Kazanılan Worldpuan’lar 13 Nisan 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Nisan 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Nisan 2016’da geri alınacaktır.

Business kartlar , banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı bu kampanyadan da faydalanabilecektir.

Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ