Gittigidiyor world kart kampanyası 150 TL hediye 1-15 Kasım

 • 31 Ekim 2016
Gittigidiyor world kart kampanyası 150 TL hediye 1-15 Kasım

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL ve 2000 TL üzeri alışverişlerde 150 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 1-15 Kasım 2016 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan üzerinden yapılacak başvurularda geçerli olacaktır.

Sms ile başvurularda 50 TL eksik puan yatırılacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 

Albaraka World card sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

Vakıfbank World card sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir.

Anadolu bank World card sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermelidir.

Kazanılan World puanlar 21 Kasım 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. World puanların son kullanma tarihi 2 Aralık 2016’dır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. hasan dedi ki:

  kampanya kaldırıldı galiba gittigidiyor ve yapıkredi internet sayfasında ki kampanyalarda gözükmüyor sadece cüzdan da görünüyor..

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hasan bey gittigidiyor üzerinde kampanya görünüyor.

 3. hasan dedi ki:

  O arada yoktu sistemsel bir hata vardı galiba kendi üyeliğimden giriş yatığımda niğdeli 59 diye bir kullanıcı olarak giriş yaptı..

 4. GÜVEN KARADENİZ dedi ki:

  MERHABA..
  BU KAMPANYAYA SANAL KART ILE YAPILAN HARCAMA DAHILMIDIR ACABA??
  ASIL KARTIMI GİTTİGİDİYORDA KULLANAMIYORUM. ARKADASLARIN FARKLI HESAPLARINDAN KARTIMLA ALISVERIS YAPINCA KAFALARINA GORE BLOKE KOYMUSLAR SANIRIM..

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Sanal kart kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ