Gittigidiyor world kart kampanyası 150 TL hediye 16-30 Haziran 2016

  • 16 Haziran 2016
Gittigidiyor world kart kampanyası 150 TL hediye 16-30 Haziran 2016
Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com yeni kredi kartı kampanyası kapsamında world karta özel 150 TL hediye puan fırsatı sunuyor. World kredi kartınızla 30 Haziran 2016 tarihine kadar yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL ve 2000 TL üzeri alışverişlerde 150 TL değerinde world puan kazanacak.
Kampanya katılımı Yapı Kredi cüzdan üzerinden yapılmalıdır. Diğer başvuru yollarında 50 TL eksik puan yüklenecektir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kazanılan Worldpuan’lar 15 Temmuz 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Temmuz 2016’da geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL Worldpuan’lar 28 Temmuz 2016 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan puanlar 9 Ağustos 2016’da geri alınacaktır.
Kampanya Yapı Kredi Bankası’nın başka kampanyaları ile birleştirilemez.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanya Yapı Kredi Bankası’nın başka kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Yapı Kredi Bankası ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
Vakıfbank world kart kampanya detayları
16-30 Haziran 2016 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak max. Worldpuan tutarı 100 TL’dir.
Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kazanılan Worldpuan’lar 15 Temmuz 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Temmuz 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
BusinessCard’lar, Bankomat Kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; mücevher, takı, saat (diğer mücevher, takı – erkek mücevher, takı – mücevher, değerli taş – ziynet ve külçe altın – pırlanta kategorisinde yer alan ürünler), emlak, otomobil ve motosiklet (otomobil, motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışlar)’dir.
Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Tercihkart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank ve Gittigidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ