Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor world kredi kartı kampanyası 1 – 31 Aralık 2019

 • 01 Aralık 2019
Gittigidiyor world kredi kartı kampanyası 1 – 31 Aralık 2019

Gittigidiyor 2019 yılının son kredi kartı kampanyasında world karta özel 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde world puan hediye ediyor. Kampanya 1 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında world mobil uygulaması üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.

Sms ile katılımda diğer banka world kartlarla 25 TL eksik puan verilecektir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, ”AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454’e göndermelidir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Vc dedi ki:

  Sarıkız şimdiye kadar vord süt vermedi deneyen yazsın

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Büyük ihtimalle birleşecektir.

 3. Kartkolik dedi ki:

  Kampanya detayında başka kampanyalar ile birleştirilemez şartı var bilginize

 4. Kartkolik dedi ki:

  Kampanya harcamaları için acele etmeyin malum yılbaşı geliyor farklı kampanyalar çıkacaktır. Kombo yapmak için bekleyin derim

 5. kaya dedi ki:

  sarıkız deneyen varmı

 6. Yuksel tuncel dedi ki:

  Sarıkız denedim olmadi gittigidiyordan

 7. Emre203 dedi ki:

  Arkadaslar diye diye dilimde tuy bitti.gg den yapilan alisverislerde gelen 3d onay mesajinda gittigidiyor com veya gittigidiyor1 adli sirket gibi mesaj gelirse elektronik gecmiyor demektir.gittigidiyor elk. veya gittigidiyor bilgi tekn. Gibi ise elektronik gececektir.bu bilene guzel bir ipucu

BİR YORUM YAZ