Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor world kredi kartına 75 TL hediye 1 – 31 Aralık 2020

 • 01 Aralık 2020
Gittigidiyor world kredi kartına 75 TL hediye 1 – 31 Aralık 2020

World kredi kartı sahipleri Gittigidiyor sitesinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde world puan kazanacaklar. Kampanya 1 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında world mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya katılan ve World Üye İşyeri olan GittiGidiyor’da yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel banka kartları, Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, Yapı Kredi ticari kredi kartları ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500 TL – 999 TL arasındaki alışverişe World Mobil’den katılınması durumunda 50 TL, SMS ile katılınması durumunda 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri alışverişe World Mobil’den katılınması durumunda 75 TL, SMS ile katılınması durumunda 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
SMS ile kampanya katılımı olan kart hamilleri World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaktır.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 13 Ocak 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Ocak 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Ocak 2021’de geri alınacaktır.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden veya SMS (kısa mesaj) ile katılım yapılabilecektir.
World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
Yapı Kredi bireysel kredi kartı müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa, ayrıca SMS ile katılım yapılmasına gerek yoktur.
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki “Külçe, Ziynet Altın” alt kategorilerinde ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki “araç satışlarında” geçerli değildir.
Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamazsınız.
Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar World Mobil uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS’lardan toplanacaktır.
Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.
Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  sarıkız oluyor mu. daha önceki kampanyalarda deneyen var mı?

 2. Mehmet dedi ki:

  Hırdavat ürünleri aldım. Yapı kredi visa olursakarti kaydedin ekstra 50 tl indirim var kayıtlı olması gerekiyor ödeme sayfasında.

 3. matrix76 dedi ki:

  Var mı sarı kız deneyen? bu arada world card dijital kart (sanal kart) kampanyası var. belirli e-ticaret sitelerinde geçerli. trendyol, n11, h.burada, amazon, g.gidiyorda geçerli. 500 tl alışverişe 50 tl puan veriyor. bu kampanyayla combo olur. veya trendyol cüzdan yine olumlu olur.

 4. Fatma erdoğmuş dedi ki:

  Gram deneyen varmı

 5. mahmut dedi ki:

  Dijital kart sanal kartmidir. Birtane eskiden beri kayıtlı varda

 6. matrix76 dedi ki:

  sanal kartın üstünde dijital kart yazıyor mahmut bey. başka kart yok zaten.

 7. AbdllhY dedi ki:

  Dijital karta başvurun, hemen kullanmaya başlayın!

  Yapı Kredi kredi kartına başvurduğunuzda dijital kartınız anında kullanıma hazır! Başvurunuz onaylandığı anda fiziksel kartınızın gelmesini beklemeden internetten alışveriş yapabilir; QR/mobil ödeme ile kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Mevcut kredi kartlarınıza bağlı sanal kartlarınız da artık Dijital kart! Dijital kartınızı internet alışverişlerinizde kullanmaya devam edebilir, aynı zamanda POS’ta QR ile ödemelerinizde de hemen kullanabilirsiniz.

  Dijital kartı nasıl kullanabilirim?
  Kart başvurunuz sonrasında, dijital kart ile tanımladığınız limit dahilinde internetten hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle harcamalarınızın kontrolü sizin elinizde olur. Kredi Kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

  Mevcutta kredi kartınız varsa, internette kendi belirlediğiniz limit ile alışveriş yapmak için World Mobil, Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesi’nden giriş yaparak, Kartlarım > Kredi Kartlarım > Dijital Kart Tanımlama menüsünden Dijital kartınızı oluşturabilirsiniz.

  Şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz. Dilerseniz şifrenizi Yapı Kredi Mobil ya da World Mobil uygulamalarından da değiştirebilirsiniz.

  Dijital kartın özellikleri nelerdir?
  Dijital kartınız, kredi kartınıza bağlı olarak çalışır ve başlangıç limiti 0 TL’dir. World Mobil, Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesi’ni kullanarak kredi kartınızdan Dijital kartınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayabilirsiniz.

  Dijital kartınızın kart numarası ve güvenlik kodu, kredi kartınızdan farklıdır ve sadece World Mobil, Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesi’nden görüntülenebilir. Böylece alışveriş esnasında kredi kartı bilgileriniz güvence altında olur.

  Dijital kartınız ile yaptığınız harcamalarınızı Kredi Kartı Hesap Özetinizden, World Mobil, Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesi’ne giriş yaparak takip edebilirsiniz.

 8. Murat dedi ki:

  Sarıkız deneyen yok mu ?

BİR YORUM YAZ