Gusto giyim world kart kampanyası 25 TL hediye 5 Temmuz – 5 Ağustos 2017

  • 07 Temmuz 2017
Gusto giyim world kart kampanyası 25 TL hediye 5 Temmuz – 5 Ağustos 2017

World kredi kartı sahipleri Gusto giyim mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 5 Temmuz – 5 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yapı kredi cüzdan üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 5 Temmuz 2017 – 5 Ağustos 2017 tarihleri arasında Gusto mağazalarından tek seferde yapılacak tek çekim veya taksitli 250 TL ve üzeri işlemlerde 25 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, Ticari kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Puan kampanyasından bir müşteri en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android işletim sistemli cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 17 Ağustos 2017 tarihine kadar yüklenecektir.
Puanların son kullanım tarihi 28 Ağustos 2017’dir. Yapı Kredi ve Gusto tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ