Hepsiburada world kart kampanyası 16-31 Aralık 2016

 • 14 Aralık 2016
Hepsiburada world kart kampanyası 16-31 Aralık 2016

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hepsiburada.com adresinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edilecektir. Kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya 16-31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır.Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Kazanılan Worldpuan’lar 12 Ocak 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Ocak 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Ocak 2017 ‘de geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL Worldpuan’lar 27 Ocak 2017 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan puanlar 8 Şubat 2017 ‘ de geri alınacaktır.

Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Opet World kampanyası ile % 20 güzel olacak sanki

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Evet opetle birleşince 200 TL kazanç olacak. Gittigidiyor bu gece world karta geçebilir.

 3. Anonim dedi ki:

  ”Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. ” açıklaması var. Opet kampanyası ile birleşir mi acaba ?

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Daha önce birçok defa birleşti. Emin olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.