Hepsiburada world kart kampanyası 16 – 31 Mayıs 2018

 • 16 Mayıs 2018
Hepsiburada world kart kampanyası 16 – 31 Mayıs 2018

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hepsiburada üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerinde 75 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 16 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya yapı kredi cüzdan üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvurularda 25 TL eksik puan yüklenecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Kazanılan Worldpuan’lar 7 Haziran 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Haziran 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Haziran 2018 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler içindir)
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.
Yapı Kredi ve hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Faruk dedi ki:

  Yüzde 2 indirim uygulandığı gün 6 gram hesaba havale yaptırdım. 1153 lira havaleyi ertesi gün gerçekleştirdiler. Üstelik kart sahibi ile IBAN sahibi farklı kişilerdi. Yani babanın kartı ile kendi altın hesabına alım yapabilirsiniz. Yüzde 2 indirim uygulamasında, altını hemen bozdurursaniz 1153 liradan yaklaşık 50 lira zarariniz oluyor. Fakat verdiği puan 50 lirayı telafi ediyor. Hatta kara bile geçiriyor. Üstelik taksit imkani sunuyor

 2. Faruk dedi ki:

  Şunu da belirteyim, hesaba havale fiziki altından daha hesaplı ve karlı…

 3. Anonim dedi ki:

  world karttan uzak durmak lazım son kampanyalarda puanı yüklenen varmı arkadaşlar

 4. Anonim dedi ki:

  sarıkıza veriyor mu

 5. Faruk dedi ki:

  Vorld hepsi burada kampanyalarının tümünü yükledi. Bazen gitti gidiyor kampanyalarında sıkıntı çıkarıyor

 6. Yavuz YILMAZ dedi ki:

  World beni de iki defa mağdur etti.Bundan sonra hiç bir kampanyasına katılmayacağım.

 7. Anonim dedi ki:

  World gittigidiyoru yuklemedi ve fiyat pahali satıyorlar gittide ve hepsiburada da.
  Bence dikkatli olmak lazim. Artik 75 tl veriyor 1000 yl harcamaya ve çok mantikli degil. Yuklemedigi takdirde de zarar nerdeyse 40 50 tl

 8. Bakırköy dedi ki:

  Sarıkıza veriyor mu hepsiburada

 9. Anonim dedi ki:

  sarıkıza veriyor mu cevap verin lütfen

 10. NEW HORİZONS dedi ki:

  Bakırköy ve Anonim world kart sakat kart daha önce milletin canını yaktı sarı kızda,
  keza benimde yandı,
  o yüzden asla bulaşmam ve tavsiye etmem zaten verip vermediğide axess veya bonus gibi belli olmaz çünkü bu kart sinsi ve burnundan kıl aldırmaz o yüzden size kimse olumlu , olumsuz cevap veremez ancak alıp kampanya sonunda verip vermediği belli olur,

 11. Özcan dedi ki:

  Ben sarıkız aldım ancak verip vermediğini yükleme tarihinde göreceğim

 12. NEW HORİZONS dedi ki:

  O zaman sonucu bize hatırlatıp bidirin Sayın Özcan , bakalın ne olcek…

 13. Anonim dedi ki:

  Özcan bey bir önceki kam.bana puan yatmamıştı.

 14. Özcan dedi ki:

  Bakalım bekleyip görecez inş.

 15. kampanyasever38 dedi ki:

  hepsiburada haziran da hangi banka ile kampanya yapacak?

 16. Emre dedi ki:

  Kampanyasever38 arkadasim hepsiburada maximumla anlasmis.500tl ye 50 1250tl ye 75 puan

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.