Kampanya ve İndirim Haberleri

İncehesap world kart kampanyası 6 – 31 Temmuz 2018

  İncehesap world kart kampanyası 6 – 31 Temmuz 2018

  World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi İncehesap üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanyaya 6 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvuruda 25 TL eksik puan verilecektir.

  — Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

  —  BKM Express üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

  — Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

  — Bir müşteri Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak en fazla 75 TL Worldpuan kazanılabilecektir.

  — Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.

  — Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak max. Worldpuan tutarı 75 TL’dir.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Ağustos 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 17 Ağustos 2018’dır. Kullanılmayan Worldpuanlar 18 Ağustos 2018 tarihinde geri alınacaktır.

  — Business kartlar, Banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  — Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kazanılacak ek 25 TL puandan yararlanamazlar.

  — Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

  — Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için INCEHESAP yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

  — Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için INCEHESAP yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

  — Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için INCEHESAP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

  — Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

  — Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

  — Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi ve incehesap.com tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
  1. uA dedi ki:

   Merhaba,bu siteden daha önce alan varmı?
   Note fan edition alacağım..
   2399 tl.75 tl workdpuan veriyor.

  2. Ümit dedi ki:

   Bu siteden ürün alan varmı?
   Samsung Note fan edition alacağım.
   Cihaz iyi mi?
   İthalatçı firma garantili.
   Birşey olurmu?

  3. Anonim dedi ki:

   Her yerde övgü ile anlatılan bir cihaz tavsiye ederim bende

  4. Anonim dedi ki:

   Ben daha önceden alışveriş yaptım, bi sıkıntı yaşamadım.

  5. uA dedi ki:

   sitedenmi aldınız?yoksa telefondanmı aldınız?

  6. uA dedi ki:

   sitedenmi aldınız?yoksa telefondanmı aldınız?

  7. Anonim dedi ki:

   Siteden alışveriş yaptım.

  8. AY dedi ki:

   nesrin hnm eklerseniz worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/gida-marketi-alisverislerinize-toplam-40-tl-worldpuan/s-23/c-8493

  9. Nesrin Özkaya dedi ki:

   AY ekledim teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ