İncehesap world kart kampanyası 6 – 31 Temmuz 2018

 • 06 Temmuz 2018
İncehesap world kart kampanyası 6 – 31 Temmuz 2018

World kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi İncehesap üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanyaya 6 – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvuruda 25 TL eksik puan verilecektir.

— Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

—  BKM Express üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

— Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

— Bir müşteri Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak en fazla 75 TL Worldpuan kazanılabilecektir.

— Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.

— Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak max. Worldpuan tutarı 75 TL’dir.Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Ağustos 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 17 Ağustos 2018’dır. Kullanılmayan Worldpuanlar 18 Ağustos 2018 tarihinde geri alınacaktır.

— Business kartlar, Banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

— Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kazanılacak ek 25 TL puandan yararlanamazlar.

— Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

— Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için INCEHESAP yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

— Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için INCEHESAP yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

— Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için INCEHESAP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

— Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

— Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

— Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi ve incehesap.com tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. uA dedi ki:

  Merhaba,bu siteden daha önce alan varmı?
  Note fan edition alacağım..
  2399 tl.75 tl workdpuan veriyor.

 2. Ümit dedi ki:

  Bu siteden ürün alan varmı?
  Samsung Note fan edition alacağım.
  Cihaz iyi mi?
  İthalatçı firma garantili.
  Birşey olurmu?

 3. Anonim dedi ki:

  Her yerde övgü ile anlatılan bir cihaz tavsiye ederim bende

 4. Anonim dedi ki:

  Ben daha önceden alışveriş yaptım, bi sıkıntı yaşamadım.

 5. uA dedi ki:

  sitedenmi aldınız?yoksa telefondanmı aldınız?

 6. uA dedi ki:

  sitedenmi aldınız?yoksa telefondanmı aldınız?

 7. Anonim dedi ki:

  Siteden alışveriş yaptım.

 8. AY dedi ki:

  nesrin hnm eklerseniz worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/gida-marketi-alisverislerinize-toplam-40-tl-worldpuan/s-23/c-8493

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY ekledim teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.