Karaca giyim world kart kampanyası 300’e 30 TL hediye 1-17 Haziran 2018

  • 01 Haziran 2018
Karaca giyim world kart kampanyası 300’e 30 TL hediye 1-17 Haziran 2018

Karaca giyim mağazalarında 2018 yaz yeni sezon ürünlerde kampanyalar ve indirimler sürüyor. Karaca world kredi kartı sahiplerine özel 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 1-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Karaca mağazaları ve internet sitesinde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında 1-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Worldcard ile Karaca mağazalarından ve www.karaca.com.tr’den tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler 01-17 Haziran 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 30 TL’ye ek olarak 20 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kazanılan Worldpuan’lar 21 Haziran 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 2 Temmuz 2018’dir.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 3 Temmuz 2018 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 20 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KARACA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KARACA yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KARACA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir.
Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı Kredi ve ÇİFT GEYİK KARACA GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.