Media Markt world kart kampanyası 100 TL hediye 14-16 Mart 2018

 • 14 Mart 2018
Media Markt world kart kampanyası 100 TL hediye 14-16 Mart 2018

World kredi kartı sahipleri Media Markt internet sitesi ve mobil uygulamadan yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde puan kazanacak. Kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Sms ile başvuruda 75 TL hediye edilecektir. World kart kampanyası bu hafta 14-16 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya, 14-16 Mart 2018 tarihleri arasında www.mediamarkt.com.tr ve media markt mobil uygulama üzerinden Yapı Kredi Worldcard ile tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL, Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda toplam 100 TL worldpuan hediye edilecektir.
 • Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
 • Kampanyaya business kartlar ve debit kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kazanılan Worldpuan’lar 22 Mart 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 2 Nisan 2018’dir. .Kullanılmayan worldpuan’lar 3 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya sadece online alışverişler için geçerli olup, mediamarkt mağazaları kampanya kapsamı dışındadır.
  Kampanya kapsamında ürün ayırımı bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılacak ek 25 TL worldpuan dan yararlanamazlar.
 • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlı olup, Yapı Kredi ve Mediamarkt kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ca dedi ki:

  KATILAMIYORUM. neden olduğunu bilen var mı? Vakıfbank Cepte kazan ile de SMS ile de denedim. Katılamadım. Başarabilen oldu mu ?

 2. AY dedi ki:

  sn. ca şu an ceptekazandan katılabildim daha önce hata veriyordu…..

 3. hikmet dedi ki:

  arkadaşlar ben tıcarı calışıyom bu vakıfbank pislık bankayla cepte kazana özel katılım yapamıyorum nasıl bır yol ızlıyecem bılmıyorum bılen duyan varasa bana yardımcı olsa sevınırm

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.