Metro market anneler günü kampanyasında borcam hediye fırsatı

  • 09 Mayıs 2012
Metro market anneler günü kampanyasında borcam hediye fırsatı

Metro marketlerde 2012 anneler günü kampanyası kapsamında World kredi kartı ile anneler günün’ne özel 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 1 adet kapaklı dikdörtgen Borcam Paşabahçe Borcam hediye fırsatı sizleri bekliyor kaçırmayın!

Kampanyadan hak kazanan kart hamillerinin slip mesajlarında kazanım bilgisi belirtilecektir. Kazanılan hediyenin, alışverişe ait pos slibi ile beraber Metro Toptancı Market kasalardan talep edilmesi gerekmektedir. Alışveriş esnasında talep edilmeyen kampanya imkanları için geriye dönük işlem yapılamamaktadır.

Kampanya ürün adedi stoklarla sınırlı olup, 24 market için toplam stok 8.000 adettir. Market başına düşen stok adedi farklılık göstermektedir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları ve Albaraka, Teb ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

World Metro anneler günü kampanyası, gazete, dergi, kontör, toptan tütün ve içki alışverişlerinde geçerli değildir. Kampanyaya Taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, World Business ve banka kartları dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ