Opet world kart akaryakıt kampanyası 25 TL hediye 15 Ağustos – 15 Eylül

  • 15 Ağustos 2016
Opet world kart akaryakıt kampanyası 25 TL hediye 15 Ağustos – 15 Eylül

Opet world kredi kartı sahipleri bu ay opet istasyonlarından yapacakları her 100 TL harcamada 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL yakıt puan kazanacak. Kampanyada farklı gün şartı yoktur, aynı gün 5 farklı 100 TL çektirebilirsiniz. Kampanya 15 Ağustos 2016 – 15 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

15 Ağustos 2016 – 15 Eylül 2016 tarihleri arasında Opet Worldcard ile anlaşmalı Opet istasyonlarından yapılacak her tek seferde100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alımlarından 5 TL, toplamda 25 TL yalnızca anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Kampanyaya puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa yararlanabilecek, en fazla 25 TL değerinde yakıt puan kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 20 Eylül 2016 tarihinde Opet Worldcard’lara yakıt puan olarak yüklenecektir. Yakıt puanlar için son kullanım tarihi 19 Ekim 2016’dır, kullanılmayan puanlar 20 Ekim 2016’da geri alınacaktır. Kullanılmayan yakıt puanlar 16 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde kartın kullanıma açık olması gerekmektedir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya koşulları için www.opet.com.tr ve www.worldcard.com.tr adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ali dedi ki:

    kampanyaya katılım için mesaj gönderme gereği yok mu ?

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Ali bey kampanya sayfasında katılım için başvuru yolları belirtilmemiş. Büyük ihtimalle katılım mesajı atmanıza gerek yok. Emin olmak içim müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.