Kampanya ve İndirim Haberleri

Petrol ofisi world kart kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2019

 • 18 Şubat 2019
Petrol ofisi world kart kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2019

Üye Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarında world kredi kartınızla farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 25 TL puan hediye edilecektir. Kampanyaya world mobil uygulaması üzerinden 16 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kazanılan puanlar sadece petrol ofisi istasyonlarında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşteriler 25 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.
16 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşterilerin World mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanacaktır.
World mobile uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Petrol Ofisi Puan 5 TL’dir. Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için PO yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Kazanılan Petrol Ofisi Puan’lar world üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımında harcanabilecektir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Petrol Ofisi marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Petrol Ofisi Puan’lar 11 Nisan 2019 tarihinde yüklenecektir. Petrol Ofisi Puan’ların son kullanım tarihi 22 Nisan 2019 olup, kullanılmayan Petrol Ofisi Puan’lar 23 Nisan 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, World mobile uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 30 TL Petrol Ofisi Puan kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir.
Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
World Business kartlar World mobile uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Petrol Ofisi Puan yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Alp dedi ki:

  1.işlemi TLCARD ile yaptıktan sonra 2.işlemi ve sonrasını WORLD kart ile yapsak sıkıntı çıkarır mı?

 2. Alper dedi ki:

  500 liraya 30 lira çokmuş.
  En azından 1 aylık yapsalardı. Yada 2 kere faydalanılanılabilinseydi…

 3. Tolga dedi ki:

  1.işlemi TLCARD ile yaptık. 2. İşlemi WORLD ile yapsak sıkıntı olurmu acaba. Aynı kişi üzerine kayıtlı kartlar zaten.

 4. Alp dedi ki:

  Hem TLCARD hemde WORLD kartım var.
  Ònce TLCARD kullanıp 30 lira alsam,
  Sonra WORLD kullansam 2. 30 lirayı verirmi. Ayrı kartlar.

 5. kartkolik... dedi ki:

  olmaz

BİR YORUM YAZ