Sahibinden world kart kampanyası 1-31 Mart 2017

  • 28 Şubat 2017
Sahibinden world kart kampanyası 1-31 Mart 2017

World kart yeni kampanyasında sahibinden sitesi üzerinden yapılacak 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan kazanma fırsatı sunuyor. Kampanya 1-31 Mart 2017 tarihleri arasında cüzdan uygulaması üzerinden katılımlarda geçerlidir.

Sms ile başvurularda 25 TL eksik puan yatacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Nisan 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 18 Nisan 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuanlar 19 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından kazanılan ek 25 TL Worldpuan 21 Nisan 2017 tarihinde yüklenecek olup, 3 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır.
• Business kartlar, Banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte, Albaraka,Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kazanılacak ek 25 TL puandan yararlanamazlar.
• Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
• Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
• Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.
• Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi ve sahibinden tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. • Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Faruk dedi ki:

    İlk yorum benden:) Sahibinden altın alışverişi puan kazandırıyor mu?

  2. HSN dedi ki:

    Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.