Şok market Vakıf world kart kampanyası 4×25’e 15 TL hediye

  • 09 Şubat 2016
Şok market Vakıf world kart kampanyası 4×25’e 15 TL hediye

Vakıfbank world kredi kartı sahipleri şok marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 25 TL ve üzeri alışverişte 15 TL değerinde world puan kazanacak.

Kampanya 8 Şubat 2016 – 1 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SOK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kredi kartının son 6 hanesinin SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden bir kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez, toplam 15 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyadan kazanılan Worldpuanlar 29 Mart 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 9 Nisan2016’dır.
Ticari kartlar, Bankomat kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Tercihkart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
Şok mağazalarından yapacağınız alışverişlerin World Pos cihazlarından yapılması gerekmektedir.
Şok ve VakıfBank kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ